Kotły 5 Klasa i EcoDesign

MALINA PREMIUM

By maksymalnie ułatwić korzystanie z naszych urządzeń, zadbaliśmy o to, by wymagały one jak najmniejszego nakładu pracy. Dlatego też proponowane Państwu kotły z podajnikiem 5 klasy typu Ecodesign potrzebują jedynie uzupełnienia paliwa raz na parę dni i okresowego wybrania popiołu – tylko tyle wystarczy, by cieszyć się wydajnym, oszczędnym i ekologicznym ogrzewaniem.

Kotły Ecodesign piątej klasy z podajnikiem zostały wykonane ze wzmocnionej stali, dzięki której pracują stabilnie i bez wytracania ciepła, co przekłada się na zmniejszenie kosztów. Wykorzystanie odpornych materiałów, sposób ich spawania i ocieplenia elementów sprawia, że urządzenie może działać wydajnie i bezawaryjnie przez wiele lat. Pracę instalacji CO i temperaturę kontrolują sterowniki, dodatkowo urządzenie wyposażone jest w dmuchawę aluminiową czy podajnik ślimakowy, pozytywnie wpływające na jego wydajność.

Nasze urządzenia do instalacji CO posiadają certyfikaty potwierdzające ich wysoką jakość. Kocioł 5 klasy typu Ecodesign z podajnikiem to nowoczesna maszyna, która nie tylko dostarcza wymaganej ilości ciepła, ale także pomaga dbać o środowisko. Wybierając nasz produkt, decydują się Państwo na uzupełnienie domowej instalacji CO o wydajne, oszczędne i profesjonalne rozwiązanie.