Kotły 5 klasy - dlaczego warto instalować?

Wiemy, że każdy klient ma inne wymagania jeśli chodzi o urządzenia grzewcze. Wiemy również, że każdy chce aby ogrzewanie jego domu było szybkie, wygodne i przede wszystkim efektywne. Dlatego oferujemy kotły Ecodesign 5 klasy. Urządzenia te spalają tylko jeden wybrany rodzaj paliwa, dzięki czemu zmniejszona zostaje emisja spalin.

Ekologia przede wszystkim

Zgodnie z normami obowiązującymi w naszym kraju należy wymieniać stare, rozsiewające zanieczyszczenia urządzenia grzewcze na nowe kotły z podajnikiem, które są coraz bardziej przyjazne dla środowiska. Każdy mieszkaniec ma na to jeszcze kilka lat, jednak już dzisiaj warto przyjrzeć się urządzeniom Ecodesign.

Modele te są o wiele bardziej przyjazne dla środowiska, ponieważ dłużej zachowują ciepło, a ilość pozostawianego w wyniku spalania popiołu jest niewielka. Warto zauważyć, że urządzenia ekologiczne nie tylko chronią naszą planetę, ale również zwiększają wygodę i komfort użytkownika, dzięki wbudowanym podajnikom.

Bądź nie tylko ekologiczny, ale również ekonomiczny

Kotły z podajnikiem 5 klasy są nie tylko wydajne ale również nowoczesne. Kupując je zachowujesz ciepło, które zatrzymywane jest wewnątrz dzięki specjalnej konstrukcji. W zależności od potrzeby możesz wybrać model uniwersalny, za pomocą którego można ogrzewać różnego rodzaju obiekty, a także modele pracujące na naturalnym ciągu kominowym.

Kotły CO klasy 5, to bardzo dobra inwestycja, finanse, które na niego przeznaczymy zwrócą nam się bardzo szybko. A ponadto zastosowanie urządzenia Ecodesign będzie dużo tańsze niż pozostałych rozwiązań grzewczych.

Wygodne ogrzewanie domu? To możliwe!

Dostępny w naszej ofercie kocioł Ecodesign 5 klasa wyposażony jest w podajnik. Takie rozwiązanie jest bardzo wygodne ponieważ paliwo w zasobniku uzupełnia się raz na kilka dni. Dzięki temu nieustanne bieganie do piwnicy i pilnowanie ognia odejdzie w niepamięć, a Ty nie będziesz musiał się już martwić ogrzewaniem w swoim domu.

Zależy nam na komforcie naszych klientów, dlatego proponujemy im również modele zsypowe z elektronicznym sterowaniem, a także te wyposażone w podajniki automatycznie dokładające opał do urządzenia Ecodesign.

Akcesoria, dodatkowy bonus dla wymagających

Kotły piątej klasy możesz wyposażyć w dodatkowe akcesoria, dostępne w naszej ofercie.

Należą do nich między innymi:

  • dmuchawy aluminiowe, które umożliwiają płynną regulację obrotów oraz dostarczają odpowiednią ilości powietrza, która jest niezbędna do prawidłowego procesu spalania;
  • podajniki ślimakowe znacznie ułatwiają obsługę pieca, ponieważ paliwo uzupełnia się w nich tylko raz na kilka dni.

Pellet, ekogroszek oraz miał, takie tworzywa spala kocioł 5 klasy więc, to od Ciebie zależy jaki rodzaj opału wybierzesz. Model Ecodesign jest również bardzo bezpieczny, jeśli wyposażysz go w czujnik temperatury pomoże Ci ochronić urządzenie przed przegrzaniem.

Jak widać nasza oferta posiada mnóstwo modeli, dzięki czemu znajdą swoje zastosowanie w każdym domu. Kupno naszego urządzenie grzewczego, to bardzo dobra inwestycja, która będzie korzystna nie tylko dla nas, ale również dla środowiska.