szczeliwa, uszczelnienia

szczeliwa, uszczelnienia

W naszej ofercie znajdą Państwo artykuły niezbędne do prawidłowej obsługi pieca centralnego ogrzewania. Przygotowaliśmy między innymi szczeliwa szklane o przekroju 18X18 mm służące do zabezpieczania drzwi kotła oraz przyłączy podajników. Materiał doskonale nadaje się do uszczelnienia elementów pieca, by dym nie przedostawał się na zewnątrz. Produkt znajduje zastosowanie również we wkładach kominowych.

Szczeliwo jest doskonałym izolatorem, odpornym na wysoką temperaturę. Pełni również rolę konserwatora, przedłużając żywotność systemu grzewczego. Tworzywo jest miękkie, sprężyste i plastyczne. Nadaje się do samodzielnego montażu celem uszczelniania drzwiczek i fasad kotłów, by zwiększyć bezpieczeństwo użytkowania instalacji grzewczej.

Sprzedajemy włókno w metrach bieżących, można zatem wybrać dowolną wielokrotność tej długości. Produkt jest wytrzymały, wykonany z materiałów termoizolacyjnych najwyższej jakości, stanowi doskonałe zabezpieczenie kotła czy komina na długi czas.

Szczeliwo szklane o przekroju 18 x 18 mm - 1 mb

Szczeliwo szklane o przekroju 18 x 18 mm - 1 mb

TypSzczeliwo szklane  o przekroju kwadratowym Przeznaczenie- uszczelnianie drzwiczek kotłów- uszczelnianie przyłączy podajników Cechy szcz...
20,00 zł
Klej termiczny do temperatury 1200 stopni C

Klej termiczny do temperatury 1200 stopni C

Klej termiczny ognioodporny.